Sprawdź o czym piszemy

Studio Imperial - mikropigmentacja

Studio Imperial - Grunwaldzka 74 | 60-311 Poznań | woj. wielkopolskie | numer tel.: +48 509180160 | NIP: 779-219-03-84 | REGON: 300981566

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Makijaż permanentny brwi, ust czy kreski na powiece w ciągu ostatnich lat zyskał ogromne znaczenie i popularność. Miliony zadowolonych osób na świecie korzysta z najróżniejszych metod wykonywania mikropigmentacji. Wysoka dynamika rynku oraz rosnąca konkurencja sprawia, że w takim mieście jak Poznań lub Warszawa świadczenie usług musi odbywać się na najwyższym poziomie, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Z tego względu certyfikowana kosmetyczka pracuje w bezpiecznych, sterylnych warunkach używając najnowocześniejszego sprzętu.

Praca lingeristki

W Gabinecie Imperial w Poznaniu stosowane są sprzęty, które są regularnie sterylizowane. Higienę pracy zapewnia również używanie możliwie jak najwięcej jednorazowych narzędzi. Dzisiejsze czasy oferowały liczne możliwości, które są w pełni przyjazne dla otoczenia oraz środowiska - studio kosmetyczne jest przyjazne zwierzętom i wybiera jedynie wegańskie pigmenty, które nie są na nich testowane. Kwestię priorytetową stanowi makijaż permanentny brwi, ust lub kreski permanentnej najwyższej jakości z wykorzystaniem bezpiecznych środków dla najbardziej wyszukanego typu skóry.

Oferta: Makijaż permanentny brwi - Poznań

Więcej informacji

imperial-permanent-makeup.pl

imperial-permanent-makeup.pl


Godziny otwarcia:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Wpisy powiązane:

JUTAR sp.j.

Ubojnia

ALEPREZENT

Szabla ułańska

BTH NUMA s.c.

Zawory kriogeniczne

Rehafiz Centrum Fizjoterapii

Gabinet fizjoterapeutyczny Poznań

Sacramenti

Sklep liturgiczny