Sprawdź o czym piszemy

Replika szabli ułańskiej

ALEPREZENT - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | numer tel.: +48 661925625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Broń wykorzystywana przez wojska ułańskie charakteryzuje się oryginalnymi cechami, ponieważ szabla ułańska wykonywana była w większości z drewna i wzmocniona śrubami. Umieszczano również elementy z mosiądzu, a zwieńczeniem tego narzędzia było tzw. pióro, czyli podwójne ostrze. Repliki ważnych dla historii przedmiotów mają nie tylko wartość wizualną i funkcjonalną, ale również emocjonalną. Wielu kolekcjonerów bardzo skrupulatnie planuje przedmioty, które składają się ich zbiór, dlatego ważne jest, aby repliki były wykonane z wysokiej jakości materiałów i precyzyjnie odwzorowywały oryginał.

Szabla - wartościowa replika

Nie da się ukryć, że wojska ułańskie miały ogromny wpływ nie tylko na historię Polski, ale i świata w ogóle. Pochodzące z tradycji tatarskiej i mongolskiej grupy cechowały się niezwykłą walecznością. Być może dlatego szabla ułańska stała się pewnego rodzaju symbolem. Aby również cieszyć się widokiem tak szlachetnej broni, zdecydowanie dobrym rozwiązaniem jest jej replika. Solidne i dokładne wykonanie sprawia, że szabla ułańska może uzupełniać pomieszczenie, w którym się znajduje oraz dodawać mu klasy i luksusu.

Oferta: Szabla ułańska

Więcej informacji

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

pytania@aleprezent.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy powiązane:

Stomatologiczny Księżycowa

Periodontologia - stomatolog z Poznania

JUTAR sp.j.

Ubojnia

BTH NUMA s.c.

Zawory kriogeniczne